0 0 €

Nákupný košík je prázdny

Prečo MY

STORMS s. r. o.

Filozofia spoločnosti

"Tvorme spolu lepší život"

Storms vždy uprednostňovala ľudí, zamestnancov a Vás, našich zákazníkov. Prinášame inovácie pre bezpečnejšiu, čistejšiu a radostnejšiu budúcnosť. Zameriavame sa na tri základné hodnoty: bezpečnosť, kvalitu a starostlivosť o životné prostredie.

 

Preferujeme najlepšie

V priemere žijú ľudia so svojimi kachliarskymi dielami 20 až 25 rokov. Stojí za to investovať do bezpečnosti krbu alebo pece, ktoré nie sú zastarané už nasledujúci deň. Vlastniť produkt od STORMS znamená mať zaistenú udržateľnú kvalitu: vysoko individuálne možnosti dizajnov, zákaznícky servis pred a po zakúpení; prvotriedna kvalita zaručená výhradným použitím vysokokvalitného materiálu a produktov. Všetky naše výrobky sú výsledkom tradície aj inovácie.

"Preferujeme to najlepšie" - od roku 2004 spoločnosť STORMS prináša krby a pece prvotriednej kvality pre Vás našich zákazníkov.

 

Kvalitné produkty od renomovaných výrobcov

Spoločnosť Storms prináša produkty prémiovej kvality. Portfólio našich produktov vychádza z histórie a podstaty kachliarskeho remesla s podporou inovácií renomovaných európskych výrobcov. Na základe našich doterajších skúseností máme záujem stať sa Vaším dlhodobým a spoľahlivým partnerom, ktorý pre Vás zabezpečí kvalitný sortiment a profesionálne služby.

 

STORMS znamená vzdelanie

Naše najcennejšie aktívum sú naši pracovníci. Typická kvalita STORMS je dosahovaná nielen použitím najmodernejších technológií, ale predovšetkým aj vďaka odbornosti našich zamestnancov.

 

STORMS znamená bezpečnosť

Investujeme do inovatívneho vývoja pokrokových technológií, ako aj do bezpečnosti, spoľahlivosti a životnosti. S našim vlastným testovacím centrom, internými auditmi zabezpečenia kvality a integráciou spoľahlivých poskytovateľov služieb, a dodávateľov poskytujeme bezpečnosť našim zákazníkom.

Dlhoročnú spoluprácu spája dôvera.

 

STORMS znamená komplexnosť

Nájsť všetko pod jednou strechou je dnes náročné. STORMS ponúka pre svojich klientov komplexné služby v oblasti krbárstva. U nás nájdete odborné poradenstvo, 3D dizajn, realizáciu vášho diela a neskôr servis či pozáručný servis. Garantujeme 5 ročnú záruku na kvalitu realizácií a funkčnú bezpečnosť na všetkých dielach realizovaných našou firmou (pri dodržaní podmienok používania spotrebiča, ktoré udáva výrobca a interných podmienok odborného kachliara).

 

Spoločnosť Storms s. r. o. vznikla v roku 2003 a je do značnej miery rodinnou firmou. Snažíme sa ju naďalej budovať s dôrazom na osobný rozvoj všetkých našich pracovníkov. Úspech Storms spočíva v tvrdej a systematickej práci celého kolektívu, v individualizícií služieb.

Našou snahou je pre našich zákazníkov neustále prinášať produkty prémiovej kvality, ako aj zabezpečiť pre nich špičkové služby, napr. 3D projekcie, profesionálne poradenstvo, dopravu, realizáciu diel od kvalifikovaných krbárov a s tým je spojená aj odbornosť a skúsenosť. Portfólio produktov v našej ponuke vychádza z histórie a podstaty kachliarského remesla s podporou inovácií renomovaných európskych výrobcov s celosvetovou pôsobnosťou.

„ My v Storms s.r.o., sa snažíme o hľadanie dokonalosti. Všetko vo firme je podriadené jedinému cieľu a to ponúkať špičkové produkty a služby. Neustále rozvíjame svoje možnosti, aby sme vám mohli ponúknuť to nové, najlepšie, dokonalé. Cieľom je spokojný zákazník a dobrý pocit z kvalitne vykonaného diela. Spojenie a závislosť ľudí od ohňa trvá už od nepamäti. Zbližuje a pomáha ľudstvu užiť si všetky krásne chvíle. Sme hrdí na to, že Vám prinášame radosť a šťastie už viac ako 20 rokov.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

S pozdravom Rastislav Sokol a Jozef Repaský
konatelia spoločnosti