0 0 €

Nákupný košík je prázdny

Krbové vložky Krbové vložky Krbové vložky plynové Krbové vložky plynové Piecky Piecky Biokrby Biokrby Elektrické krby Elektrické krby Akumulačné pece Akumulačné pece Grily a pece na pečenie Grily a pece na pečenie Kachliarske materiály Kachliarske materiály Rekuperácia Rekuperácia

UŽ 20 ROKOV NA TRHU. VYŠE 1800 ZREALIZOVANÝCH DIEL.

Spoločnosť Storms s. r. o. vznikla v roku 2003 a je do značnej miery rodinnou firmou. Snažíme sa ju naďalej budovať s dôrazom na osobný rozvoj všetkých našich pracovníkov. Úspech Storms spočíva v tvrdej a systematickej práci celého kolektívu, v individualizícií služieb. Našou snahou je pre našich zákazníkov neustále prinášať produkty prémiovej kvality, ako aj zabezpečiť pre nich špičkové služby, napr. 3D projekcie, profesionálne poradenstvo, dopravu, realizáciu diel od kvalifikovaných krbárov a s tým je spojená aj odbornosť a skúsenosť. Portfólio produktov v našej ponuke vychádza z histórie a podstaty kachliarského remesla s podporou inovácií renomovaných európskych výrobcov s celosvetovou pôsobnosťou.

My v Storms s.r.o., sa snažíme o hľadanie dokonalosti. Všetko vo firme je podriadené jedinému cieľu a to ponúkať špičkové produkty a služby. Neustále rozvíjame svoje možnosti, aby sme vám mohli ponúknuť to nové, najlepšie, dokonalé. Cieľom je spokojný zákazník a dobrý pocit z kvalitne vykonaného diela. Spojenie a závislosť ľudí od ohňa trvá už od nepamäti. Zbližuje a pomáha ľudstvu užiť si všetky krásne chvíle. Sme hrdí na to, že Vám prinášame radosť a šťastie už viac ako 20 rokov.

Typy stavieb

GRILY

Keramické grily od nemeckého výrobcu Monolith dnes prichádzajú na slovenský trh. Tradícia, dizajn, inovácie a najmodernejšie technológie grilovania v jedinom zariadení. V grile od Monolith-u dokážete nielen grilovať, ale aj variť, piecť pizzu a chlieb.

BIOKRBY

Nemáte komín? Hľadáte alternatívne riešenie kontrolovaného ohňa v domácnosti? Alebo ste zástancom komfortu, luxusu a špičkových technológii? Premýšľali ste možno niekedy či je možné spojiť najnovšiu technológiu a pocit skutočného ohňa? Pravdupovediac, to

PECE

Kachľové pece hovoria samé za seba. Neexistuje hádam nikto, kto by pri pomyslení na teplo a pohodlie, ktoré vytvára kachľová pec, nebol nadšený. Vysokým podielom sálavého tepla, ktoré je podobné teplu slnečných lúčov, nie je potrebné vzduch prehrievať.

KRBY

Krb - symbol tepla domova svojím charakterom dotvára pocit pohody a bezpečia v každej rodine. Pohľad na hrajúce sa plamene podporuje relax a mentálny oddych, dodáva silu a optimizmus. Krb odjakživa spája ľudí, rodiny, priateľov.

Poradenstvo

Ponúkame Vám bezplatné a profesionálne poradenstvo v súlade s Vašimi predstavami po stránke technickej, ekonomickej ako aj dizajnu. Našim cieľom je priniesť pre Vás komplexné riešenie na mieru, vytvorené z palety kvalitných materiálov v primeranej cene.

Návrh

Nové trendy v oblasti dizajnu, možnosti a požiadavky sú jednoznačne výzvou. Náš dizajnérsky tím je Vám preto plne k dispozícii. Zhmotnenie Vašej predstavy s profesionálnym náhľadom prinesie vytúžený výsledok 3D fotonávrhu so všetkými detailami.

Realizácia

Spoľahnite sa na naše skúsenosti a odbornosť. Skĺbenie niekoľkých faktorov ako sú profesionalita, dôkladná príprava, kontrola akosti v každej fáze výroby, počnúc návrhom až po konečnú fázu garantuje spoľahlivosť, kvalitu a hlavne bezpečnosť našich diel.

Servis

Už od prvej komunikácie a po celú dobu životnosti Vášho diela, máte k dispozícii tím odborníkov vedený hlavným manažérom Vášho projektu. Ten je pripravený kedykoľvek postarať o všetky Vaše požiadavky, či už v rámci záručnej alebo pozáručnej doby.

Blog

Vyhľadajte si
najbližšieho predajcu

Vyhľadajte si najbližšieho predajcu, ktorý Vám poskytne odborné poradenstvo a podporu v oblasti predaja a servisu.

Vyhľadať predajcu

Stiahni si Brožúru krby/pece ZADARMO